Çiğli Beko Servisi

      Beyaz eşya ve diğer önemli ev ürünlerinin alımı kadar tamiri ve bakımı da çok önemli unsur konumundadır. Her yıl binlerce ürün alınmakta ve bu ürünler çoğu zaman bozulup bir kenara atılıp, kömürlüklerde çürümektedir. Servisler ise, bu konularda çok önemli bir durumdadır ve aldığınız ürünler bozulunca yaptırma ve tekrar kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Çiğli  bölgesi servislerinden biri olan Çiğli  beko servisi ise, müşterilerine karşı özenli ve işine karşı sadık bir servistir. Birçok beyaz eşya ve ev ürünlerinin tamirini yapan beko Servisi, garanti kapsamına giren ürünlerin kontrollerine çok iyi bakarak, ürünlerin ne gibi sorunlarının olduğunu çok geçmeden anlayan çalışanlara sahiptir. Çiğli  beko Servisinin baktığı ürünler ise; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve televizyondur. Bu servisten yararlanmak isterseniz 0232 452 02 52 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hizmet Verilen Bölgeler
Hizmetlerimiz

Kombi & Klima

Kombi ısıtmıyor, sıcak su vermiyor, klima soğuk üflemiyor, koku yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı gürültülü çalışıyor, soğutmuyor, karlama yapıyor vb. arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, su almıyor, su boşaltmıyor, temiz yıkamıyor, su ısıtmıyor gibi arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır makinası kazan dönmüyor, su boşaltmıyor, su almıyor, deterjan almıyor, gürültü çalışıyor, kapağı açılmıyor vb. şikayetleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA